Zajęcia rytmiczno-ruchowe

Zajęcia rytmiczno-ruchowe

Rozwijają słuch muzyczny oraz wyczucie rytmu, kształtują koordynację słuchowo-ruchową. Taniec jest dla Dziecka przeżyciem magicznym – w nim każda dziewczynka zamienia się w księżniczkę balu, a każdy chłopiec przeistacza się w swego muzycznego idola. Muzyka potrafi w kilka chwil zmienić nasz nastrój, dotyczy to nie tylko osób dorosłych. Równolegle do ciekawie spędzanego czasu Dziecko poznaje sposoby na miłe spędzanie czasu, a nawet zaczyna sobie uświadamiać, że muzyka może mu polepszyć humor.

<script>(function(i,s,o,g,r,a,m){i[’GoogleAnalyticsObject’]=r;i[r]=i[r]||function(){(i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)})(window,document,’script’,’https://www.google-analytics.com/analytics.js’,’ga’);ga(’create’, 'UA-90568817-5′, 'auto’);ga(’send’, 'pageview’);</script>