Rekrutacja do Żłobka i Przedszkola

Rekrutacja

Oprócz unikatowej oferty dla Dzieci, prezenty dla Rodziców. Zadzwoń i dowiedz się więcej 513 727 291 lub skorzystaj z formularza zgłoszeniowego umieszczonego obok. Ilość miejsc ograniczona, zapraszamy 🙂

Ważne: przyjmujemy Dzieci od 1,5 roczku do 5 latek.

Prezent dla obecnych Rodziców

Nagradzamy Rodziców obecnych Casperków. Poleć nasze Przedszkole a otrzymasz prezent. Zadzwoń i umów się na spotkanie 513 727 291.

Kliknij tutaj by otworzyć kartę zgłoszenia Dziecka

Zaufało nam najwięcej Rodziców w Regionie

Blisko 400 Rodziców chwali nasze autorskie programy edukacyjne i procedury bezpieczeństwa. Zadzwoń i zapytaj, skąd tak pochlebne opinie 513 727 291.

Autorskie programy w cenie czesnego

„Adaptacja Dziecka do Przedszkola”; „Kraina Emocji w Casperku”; „Uzdolniony Casperek”, „Jestem Polakiem, jestem Przedszkolakiem”; „Casperki znają, wiedza, potrafią”; „Ekologia z Casperkiem”; „Poznaj Świat z Casperkiem”; „Casperki mówią ładnie”; „Grunt to zdrowie”. Zobacz jak pięknie Casperki uczą się nauki zdrowego żywienia – kliknij 🙂

Super zajęcia dodatkowe

Język angielski, Zajęcia kulinarne, Logopedia, Warsztaty taneczno-ruchowe, Zajęcia rytmiczno-ruchowe, Zajęcia z fizjoterapeutą, Zajęcia z psychologiem, Zajęcia z piłkami.