Przedszkole na Medal

Kochani Rodzice, Drogie Nauczycielki

wygrali艣my 馃槈

… jeden z Casperk贸w otrzyma艂 miano Przedszkola Roku w wojew贸dztwie lubelskim. Plebiscyt organizowa艂 i prowadzi艂 Kurier Lubelski. Jestem szcz臋艣liwa. Bardzo, baaaardzo dzi臋kuj臋 ka偶demu z Was. Przede wszystkim Rodzicom, bez Was nie by艂oby tego sukcesu. Dzi臋kuj臋 ka偶dej Nauczycielce, z kt贸r膮 mam przyjemno艣膰 wsp贸艂pracowa膰, tworz膮c miejsce przyjazne i kochane przez Dzieci.

Kamila Skrzypczy艅ska

Fragment artyku艂u z portalu www.KurierLubelski.pl

„Za nami kilka tygodni g艂osowania. Dzi艣 prezentujemy zwyci臋zc贸w i zwyci臋偶czynie – najlepsze przedszkole, najbardziej cenion膮 nauczycielk臋 i najsympatyczniejsz膮 grup臋 przedszkoln膮 (…).

– Od zawsze chcia艂am prowadzi膰 przedszkole – przyznaje Kamila Skrzypczy艅ska, w艂a艣cicielka Przedszkola Casper. Pierwsze za艂o偶y艂a 10 lat temu. Zaczyna艂a od niewielkiego lokalu, potem zamieni艂a go na wi臋kszy, powsta艂y te偶 kolejne przedszkola. Dzisiaj Casper to plac贸wka integracyjna, przyjmuje dzieci autystyczne i z zespo艂em Downa. Jest tam m.in. sala do integracji sensorycznej, ciekawe pomoce dydaktyczne i edukacyjne, na zewn膮trz – kolorowy plac zabaw. Jednak to nie wyposa偶enie jest najwa偶niejsze. – Przede wszystkim mam wspania艂膮 kadr臋 pe艂nych pasji nauczycielek, kt贸re kochaj膮 prac臋 z dzie膰mi. Podobnie jak ja – zaznacza Kamila Skrzypczy艅ska. – Dbamy te偶, 偶eby dzieci mia艂y jak najwi臋cej ciekawych zaj臋膰. Prowadzimy m.in. angielski, rytmik臋, taniec, dogoterapi臋, zaj臋cia z psychologiem czy logoped膮 – wylicza. To wszystko procentuje zaufaniem, jakim najwyra藕niej plac贸wk臋 darz膮 rodzice. Casper, w艣r贸d ponad 450 przedszkoli z wojew贸dztwa, bior膮cych udzia艂 w plebiscycie, zdoby艂 najwi臋cej g艂os贸w – 1960″.

Czytaj wi臋cej – kliknij tutaj