Księga Kucharska – kwiecień

Księga Kucharska – kwiecień

Im więcej głosów na 5 gwiazdek, tym więcej szans na wygranie konkursu. Rywalizacja dotyczy wszystkich przedszkoli Casper. Na dole każdej strony umieściliśmy system komentarzy. Zachęcamy do pisania opinii 🙂

Nasze Dzieła

ZAJĘCIA KULINARNE CASPERKÓW W FIRLEJU – WIOSENNA SAŁATKA

W naszym przedszkolu na stołach również zawitała wiosna. Każdy Przedszkolak już wie jak ważne są dla nas warzywa – nie tylko dlatego, że są smaczne. Ale przede wszystkim zawierają mnóstwo witamin, które chronią i wzmacniają nasz organizm. Dlatego też dzieci postanowiły przygotować pyszną i zdrową sałatkę ze świeżych warzyw.

Były przygotowania: umyliśmy warzywa, przybory kuchenne, a także nasze ręce. Kiedy już wszystko było gotowe, przystąpiliśmy do krojenia, mieszania i degustacji.

Ach co to była za uczta ! Wszystkie dzielne przedszkolaki podczas obiadu chrupały i smakowały wiosenne przysmaki.

Składniki na zdrową i pyszną wiosenną sałatkę:

mix sałat
pomidor
ogórek
rzodkiewka
szczypiorek
papryka czerwona i żółta

SMACZNEGO 😉