Karta zgłoszenia Dziecka

Zgłoszenie Dziecka może nastąpić w każdym miesiącu roku. Jeśli doceniasz procedury bezpieczeństwa, zajęcia które nas wyróżniają, czy fakty że Dzieci uczą się nowych rzeczy, jedzą posiłki oraz są wyśmienicie przygotowane do szkoły podstawowej (cytaty z opinii Rodziców) prosimy kliknij tutaj by otworzyć KARTĘ ZGŁOSZENIA.

Po wypełnieniu karty prosimy przynieś ją do Casperka lub wyślij skan na adres kamila@przedszkolecasper.eu

<script>(function(i,s,o,g,r,a,m){i[’GoogleAnalyticsObject’]=r;i[r]=i[r]||function(){(i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)})(window,document,’script’,’https://www.google-analytics.com/analytics.js’,’ga’);ga(’create’, 'UA-90568817-5′, 'auto’);ga(’send’, 'pageview’);</script>