Niesamowite przygody 10 skarpetek

Konkurs dla Casperków i ich Rodziców z trzech lokalizacji 😉

Kochani Rodzice,
szykuje się dla każdego z nas wymuszona przerwa. Wszystko na to wskazuje, że ten czas spędzimy w domu przed telewizorem, komputerem, grając na konsolach lub czatując w necie … a może … a może zróbmy coś innego, ciekawego, edukacyjnego i „skapetkowego” 🙂

Ogłaszamy konkurs 😉

Nagrodzimy każdego Casperka, który weźmie udział w zabawie. Oto link do książki (format pdf) pt.: „Niesamowite przygody 10 skarpetek” – kliknij. Ściągnijcie ten plik i czytajcie książkę z Dziećmi. Zadanie konkursowe jest następujące: prosimy by Wasze Dzieci zilustrowały przygody skarpetek w dowolnej technice, może być film nakręcony smartfonem, może być rysunek, wyklejanka, budowla z klocków lub patyków … co Wam przyjdzie do głowy 😉

Zachęcamy i czekamy. Prace prosimy przynosić do Casperka po przerwie, która mamy nadzieję będzie choć trochę ciekawsza, dzięki naszej zabawie 😉