mgr Kamila Skrzypczyńska

Dyrektor

Już jako dziecko lubiła bawić się w dyrektorkę i nauczycielkę. Nawet podczas wymyślonego balu lalek czuła potrzebę „dowodzenia”. Sprawiało jej to ogromną przyjemność. Jak się później okazało, zwykła zabawa zamieniła się w rzeczywistość, co było dla niej zaskoczeniem, ponieważ nie raz zarzekała się, że: na pewno, przenigdy i za żadne skarby świata nie zostanie szefową, a tym bardziej przedszkolanką.

Skończyła liceum i studia ekonomiczne. W 2008 r. chciała zajść w ciążę, czując niezwykły instynkt macierzyński. Pomyślała, że bycie młodą mamą, to wspaniała rzecz. Zaczęła zatem uczestniczyć w różnych szkoleniach dotyczących wychowywania i rozwoju Dzieci. I tak zaczęła się jej przygoda, która trwa do dziś.

Postanowiła otworzyć przedszkole. Pierwsze i zarazem malutkie powstało w Łęcznej. Liczyło 30 Dzieci, natomiast po roku otrzymała możliwość otwarcia przedszkola w Lubartowie. To był bardzo ciężki okres w jej życiu. Kilka najważniejszych wydarzeń nałożyło się w jednym czasie: poród, otwarcie i praca w przedszkolu. Gdyby nie jej bliscy, szczególnie mąż i mama (która niezmiennie tworzy z nią duet zawodowy), nie poradziłaby sobie. Potrzebowała nie tylko wsparcia psychicznego, ale zwyczajnej fizycznej pomocy, żeby móc pogodzić wychowanie Dziecka oraz pracę, będącą jej przyszłym sukcesem i pewnego rodzaju wyzwaniem. Podziwiała samą siebie, że pomimo zbliżającego się porodu, miała w sobie tyle energii i chęci, aby przekraczać próg przedszkola i tonąć w papierach. Po prostu wiedziała, że jej poświęcenie jest jak zasiane ziarno, z którego kiedyś wyrośnie cudowny owoc. Tak też się stało.