mgr Beata Kożuszek

Nauczycielka w grupie 3-latków

Ukończyłam studia wyższe na AP w Siedlcach na kierunku Pedagogika kulturowo oświatowa, Studia podyplomowe: Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, Bibliotekarstwo.
Po za pracą uwielbiam spędzać wolny czas realizując swoje zainteresowania: muzyka, dobra książka, zabawa z Dziećmi, spotkania z przyjaciółmi. Ostatnie kursy: Praca z Dzieckiem autystycznym w szkole i przedszkolu (Lublin), 2017 r., Zabawy muzyczno-ruchowe i rytmika Carla Orffa (Lublin), 2017 r., Metoda porannego kręgu – stymulacja polisensoryczna według pór roku (Lublin), 2017 r., Arteterapia w grupie Dzieci (Lublin), 2017 r.

Jestem osobą otwartą, chętnie pomagam innym, którzy potrzebują pomocy. Lubię angażować się w każde powierzone mi zadanie.