Marcowe Atrakcje Casperka

1.03 / Teatrzyk

Będzie się działo 🙂

21.03 / Pierwszy Dzień Wiosny 2017 🙂

Tego dnia powitamy nową porę roku. Prosimy Dzieci o ubranie się w zielone ubranka. W uroczystym korowodzie oraz ze wcześniej przygotowaną MARZANNĄ przejdziemy uliczkami osiedlowymi, aby powitać wiosnę z uśmiechem na ustach! Sprawdzimy, czy rozkwitają już pierwsze kwiaty oraz czy powróciły już ptaki. Niech żyje wiosna!

22.03 / Zwiedzamy wyspy brytyjskie

Koncert z Panią Mariolą Zagojska. Po raz kolejny spotkamy się ze znaną Dzieciom „Panią Muzyką”, aby poznać nowe zakątki świata, poznać ich historię i kulturę. Tym razem będą to wyspy brytyjskie, zatańczą prawdziwi Szkoci w spódnicach, przybędzie też brytyjski żołnierz. Wszystkiemu będzie towarzyszyła wesoła muzyka i tańce.

27-31.03 / Tydzień zdrowych kanapeczek

W tym tygodniu w poszczególnych grupach odbędą się zajęcia kulinarne z Dziećmi, podczas których Dzieci wspólnie z Paniami „wyczarują” przepyszne i zdrowe kanapeczki z użyciem nowalijek. Na kanapeczkach królować będą szczypiorek, rzodkiewka, ogórek oraz pomidor.