Czerwcowe Dni Casperka / atrakcje w Firleju

Atrakcje w Firleju / 1 CZERWCA – Dzień Dziecka – impreza integrująca społeczności Przedszkoli „Casper”  Firleja, Woli, Łęczna i Lubartowa. Dzieci będą korzystały z przygotowanych atrakcji – zabaw, dmuchawców, będzie także malowanie twarzy, muzykę zapewni profesjonalny zespół muzyczny. Dzień Dziecka to jeden z dni w roku kiedy Dzieci powinny czuć się wyjątkowo, korzystać z mocy radosnej zabawy i przyjemności. Panie Nauczycielki postarają się o liczne możliwości spędzenia miło czasu w gronie swoich Koleżanek i Kolegów. Zabawę zakończymy około godziny 13:00.

Atrakcje poza Firlejem / 2 CZERWCA – godz. 16:30 tuż po zamknięciu przedszkola Dzieci wraz z Rodzicami udadzą się do „Ośrodka Jeździeckiego- Marysieńka” w Spiczynie, gdzie odbędzie się Festyn Rodzinny. Dzieci będą korzystały z przygotowanych na miejscu atrakcji – trampoliny, placu zabaw, gier i zabaw ruchowych. Rodzice obejrzą krótką część artystyczna w wykonaniu swoich Pociech (2,3,4,5 i 6-latków). Dzieci zaprezentują wierszyki oraz piosenki dla Mam i Tatusiów. Impreza potrwa do godz. 20:00.

Atrakcje w Firleju / 20 CZERWCA – godz. 10:30 Zakończenie Roku w Bibliotece. Czas podsumowań pracy dydaktyczno-wychowawczej, czas podziękowań za trud pracy i wysiłek włożony w wychowanie Przedszkolaków, wręczenie pamiątkowych dyplomów.