Atrakcje Casperka w Firleju

Przedszkole w Firleju, Żłobek w Firleju, Casper, atrakcje maja

5 maja – Dzień Flagi

15 maja – Wycieczka Casperków z Firleja na spektakl teatralny do Teatru Kongresowego w Lublinie. Obejrzą tam spektakl pt. „Kozucha Kłamczucha”. Wyjazd do teatru do doskonała okazja zapoznania Dzieci ze sztuką oraz przybliżenie treści opowieści Janiny Porazińskiej, z której płynie cenny morał.

16 maja – koncert muzyczny z Mariolą Zagojską i artystami z Filharmonii Lubelskiej – comiesięczny koncert Pani Marioli to dla Dzieci ciekawe wydarzenie, okazja do zapoznania się z kulturą różnych państw. Tym razem będzie do podróż do słonecznej Hiszpanii i Italii. Odkryjemy gorący temperament tancerzy flamenco oraz śródziemnomorski smak włoskich piosenek.

19 maja – wycieczka Dzieci z Firleja do „Krainy Rumianku” na Polesiu Lubelskim – znajduje się tam wioska tematyczna, gdzie Dzieci poznają dawne obyczaje, kulturę oraz zajęcia ludzi. Wezmą udział w warsztatach, w programie są również gry zespołowe – terenowe. Przepiękna sceneria „Krainy Rumianku” zachęci również przedszkolaki oraz Panie do spacerów po tym ciekawym i niezwykłym zakątku.

Polub, polecaj, udostępniaj :D